Värsked tööpakkumised

Sardsüsteemide tarkvarainsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59559

Tööpakkumise number

59559

Töö kirjeldus

  • Põhitööks on elektroonikaseadmete riistvarale tarkvara programmeerimine, tarkvaraarendus ja dokumenteerimine

Nõudmised kandidaadile

  • Omad erialast kõrgharidust või mahukat töökogemust riistvaralähedase tarkvara programmeerimisel
  • Oled professionaal järgmistes programmeerimiskeeltes: Assembler, C ja C++ (ja/või C#, .NET), Perl ja Python
  • Omad kogemust GNU/Linux või Windows 2000/XP/Vista draiveri kirjutamise tasemel
  • Valdad inglise keelt kõnes ja kirjas (sh. erialane inglise keel)
  • Soovid välja töötada innovaatilisi lahendusi, hindad meeskonnatööd ning oled orienteeritud pidevale erialasele enesetäiendusele

Kasuks tuleb:
  • Assembler tasandil süsteemprogrammeerimise oskus
  • Reaalaja või sardsüsteemide (WinCE, embedded Linux, WinXP embedded,
eCos, VxWorks vms) kogemus
  • ARM, MIPS, PPC platvormide ja mikrokontrollerite tundmine
  • Riistvaraskeemide joonistamise ja lugemise oskus (OrCad vms)
  • Ostsillograafide ja analüsaatorite kasutamisoskus
  • VHDL tundmine

  • Väljakutseterikast tööd innovaatilises rahvusvahelise klientuuriga ettevõttes ning väliskomandeeringuid
  • Motiveerivat palka koos tööpanusest sõltuvate lisatasudega
  • Võimalust olla kaasautor mitmekülgsete riistvaraseadmete projekteerimisel ja väljatöötamisel
  • Pidevat erialast õppimis- ja täiendamisvõimalust
  • Huvitavat töökeskonda loova insenerimeeskonna ning heade töövahenditega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2006

Artec Groupi kuuluvat tehnoloogiaettevõtet Artec Design, mille põhitegevusalaks on elektroonikaseadmete välja töötamine. Ettevõte on loodud 1998. aastal ning tänaseks kuulutakse Ida-Euroopa TOP-50 tehnoloogiaettevõtte hulka. Seoses ettevõtte laienemisega oodatakse meeskonnaga liituma riistvara hästi tundvat tarkvarainseneri.