Sardsüsteemide tarkvarainsener (embedded Linux) VIP8

LIEWENTHAL ELECTRONICS OÜ

Tööpakkumise number

567581

Töö kirjeldus

Tarkvara arendamine elektroonikaseadmetele

Nõudmised kandidaadile

• Linuxil baseeruvate sardsüsteemide arendamise kogemus vähemalt 5 aastat;
• C/C++ programmeerimise oskus professionaalsel tasemel;
• elektroonikaskeemidega töötamise kogemus;
• lõpetatud erialane kõrgharidus või pikaajaline sardsüsteemide arendamise kogemus;
• hea inglise keele oskus;
• väga hea eesti keele oskus;
• korrektsus ja kohusetundlikkus.

• globaalseid ja mitmekülgseid projekte erinevates sektorites;
• võimalust ellu viia uudsetel tehnoloogiatel baseeruvaid lahendusi;
• inspireerivat töökeskkonda oma ala tippude seas;
• erinevaid koolitusi;
• head töötasu.

Kui see töö pakub teile huvi, siis saatke palun oma CV aadressile jaan.liivand(at)liewenthal.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
15. november 2018
Soovin kandideerida

Sardsüsteemide tarkvarainsener (embedded Linux)

Liewenthal Electronics OÜ on 1990 aastast tegutsev ettevõte, mis tegeleb elektroonikaseadmete tarkvara ja riistvara arendamisega. Meie klientideks on juhtivad Euroopa tööstus-, meditsiini-, kosmose- ja telekommunikatsiooni ettevõtted. Pakume klientidele täislahendust – ideest valmis tooteni. Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda uusi spetsialiste.

Vaatan ettevõtte profiili