Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803140

Särav tiimiliige Ülemiste MUSTANG kauplusesse!

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele hoolivat ja professionaalset teenindust. Soovime, et kõik meie kliendid kogeksid unustamatuid moeelamusi, olles sealjuures osa neile võimalikult lihtsast, kuid meeldejäävast ostuprotsessist.

Ootused kandidaadile

KAS TUNNED END ÄRA?

  • Hindad meeskonnatööd
  • Oled aus ja avatud
  • Soovid kasvada ja areneda
  • Oled huvitatud müügitööst
  • Soovid arendada suhtlemisoskust

    Ootame meie Denim Dreami maailmaga liituma pikaajalisi tiimiliikmeid! ⭐️

Ettevõte pakub

MEIE JUURES OOTAVAD SIND:

  • Säravad ja hoolivad tiimiliikmed
  • Inspireerivad koolitused
  • Motiveeriv töökeskkond ja töötasusüsteem
  • Omatöötaja soodustused
  • Säravad hetked ja meeldejäävad kogemused, mis tulevad edaspidi kasuks

Tule intervjuule ja saad meist rohkem teada :)

Tööpakkumise number
#803140

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. september 2022
Kuulutus sisestati:
3. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem