Värsked tööpakkumised

Särav cateringteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502930

Tööpakkumise number

502930

Töö kirjeldus

Mamo on kiiresti arenev tervisetoidu kohvikukett Tallinnas. Vajame enda meeskonda SÄRAVAT CATERINGI TEENINDAJAT.

Peamised tööülesanded:
-klientidele kohvipauside, lõunasöökide ja õhtusöökide serveerimine
-cateringide ettevalmistus ja koristamine
-võimalusel pisemad abitööd kohvikus
- hinnapakkumiste koostamine
-jooksvate probleemide lahendamine

Töö on esmaspäevast reedeni, nädalavahetused ja riigipühad
on vabad! :)
Kellaaegade poole pealt kindlat tööaega pole, kõik on kokkuleppe küsimus. Põhiliselt on töö asukohaks Ülemiste City Öpiku Mamo (Valukoja 8).

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame positiivset ellusuhtumist ning kõrget pingetaluvust. Töö iseloomust tulenevalt on kindlasti vajalik ka paindlikkus tööaja osas.
Hindame orienteeritust meeskonnatööle, kohusetundlikkust, korrektsust ja ausust.
Ideaalne kandidaat on rõõmsameelne ja võimeline kiirelt reageerima erinevates olukordades.
Vaja on head organiseerimisvõimet ning eelnevat töökogemust teeninduses.

Tööle asumine: niipea kui võimalik.

NB! Eelisjärjekorras vaatame üle CV-d, millel juures kaaskiri. Seega kirjuta meile, Miks just Sina sobid sellele töökohale ning mida Sa meilt ootad.

- Pakume tööd argipäeviti, nädalavahetused ja riigipühad on vabad.
- Oleme hästi vastutulelikud, positiivse ellusuhtumisega, mõistvad ning tegutsemisvalmis meeskond.
- Pakume oma meeskonnale sportimise võimalusi, toredaid tööüritusi ja nooruslikku kollektiivi.

Lisainfo

Elu on liiga lühike, et kolmandik magada, kolmandik tööl mööda saata ning ainult kolmandik elada. Ela ja tööta nii, et iga hetk oleks tähenduslik ja nauditav. :)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. november 2017
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis

Mamo on kiiresti arenev toidukett ning asub nüüdsest juba kolmes kohas: Liivalaia 14 (Swedbank peahoone), Valukoja 8 (Öpiku maja), Veerenni 53A (Tervise keskuses) ja Tornimäe 5 Ärikeskuses (Swissotelli kõrval).

Mamo ülesandeks on teha kiirustavale inimesele võimalikult lihtsaks ja vaevatuks täisväärtusliku toidu kättesaamine. Mamost leiab ainult kõige värskemat ja läbimõeldumat toitu nii kontoriinimene kui ka niisama puhkaja. Kõike saab ka kaasa osta! Lisaks pakub Mamo ka catering teenust.