Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671998

Särasilmne teenindaja Wernerisse!

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 13. oktoober 2020
Kuulutus aegub:25. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Otsime oma meekonda särasilmset teenindajat, kes naudib kohvikumaailma kõige selle juurde kuuluvaga ja soovib naerulsui pakkuda külalistele suurepäraseid maitseelamusi

Ootused kandidaadile

See töö on Sulle, kui
- pead ennast heaks suhtlejaks ja soovid olla ümbritsetud mõnusate inimestega
- oled õpihimuline ja soovid anda oma panuse kohvikukultuuri hoidmisesse
- oled töökas ja positiive eluhoiakuga
- Su sõbrad hindavad kõrgelt Sinu kohusetundlikkust, abivalmidust ja nakatavat huumorisoont

Pakume Sulle mõnusat tööd suurepäraste kaaslastega paindliku graafiku alusel

Tööpakkumise number
#671998

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

Gustavi teekond sai alguse 2005. aastal Tartus Werneri kohvikus. Tänaseks on väikesest kohvikuärist kasvanud tegus ja toimekas ettevõte, mille kogukäive ulatus 2019. aastal juba üle 8 miljoni euro. Kontserni kuulub Gustavi kondiitritehas, Joel Ostrati valmistoitude tehas, cateringiteenust pakkuv Maitseelamused Catering, 3 kohvikut Tartus, sealhulgas ajalooline kohvik Werner, ning 4 kohvikut Tallinnas. Gustavi grupis töötab kokku circa 150 pühendunud töötajat.

Gustav on kombinatsioon heast maitsest ja kvaliteetsest toorainest, mille vormivad oma kätega hõrkudeks roogadeks ja maiusteks meie parimad kokad ja kondiitrid. Kõik tooted sünnivad unikaalse käsitööna meie parimate meistrite tähelepaneliku pilgu ja väljaõppinud käe all.

Me usume, et aeg ja elu on liiga väärtuslikud, et teha või tarbida keskpärast. Seetõttu oleme otsustanud, et teeme oma tööd parimal võimalikul tasemel, või ei tee üldse. Teame oma tehtu väärtust ja tunneme selle üle uhkust.

Vaata rohkem