Särasilmne teenindaja
Tööpakkumise number #745729

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

  • Kvaliteetse teeninduse pakkumine;
  • vajadusel klientide juhendamine ning sujuva töö korraldamine;
  • müügikampaaniate tutvustamine.

Ootused kandidaadile

Meie kindel ootus sobivale kandidaadile:

  • vanus vähemalt 21 aastat

Ettevõte pakub

Meie poolt on tagatud:

  • toetav ja sõbralik töökeskkond;
  • graafiku alusel tööaeg ( ka öised vahetused );
  • konkurentsivõimeline töötasu;
  • tasemel väljaõpe, koolitused ja rohkelt arenemisvõimalusi;
  • lõbusad ühisüritused ja palju väärt elamusi.

Tööpakkumise number
#745729

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
25. november 2021
Särasilmne teenindaja Särasilmne teenindaja

OLYMPIC ENTERTAINMENT GROUP AS

Olympic Entertainment Group AS ja tema tütarettevõtted (edaspidi „Kontsern”) on juhtiv hasartmänguteenuste osutaja Balti riikides (Eestis, Lätis ja Leedus) ning opereerib kasiinosid Slovakkias, Itaalias, Maltal ja Horvaatias.

Vaata rohkem