Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671999

Särasilmne teenindaja Gustavisse (Tartu Lõunakeskuses)!

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 13. oktoober 2020
Kuulutus aegub:31. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ja kõige olulisemaks ülesandeks on külalistele parima teeninduse ja imeliste maitseelamuste pakkumine

Ootused kandidaadile

- oled hea suhtleja ja soovid olla ümbritsetud mõnusate inimestega

- sinu eelnevad kogemused toetavad sooja ja sõbraliku teeninduse pakkumist

- su sõbrad hindavad kõrgelt sinu kohusetunnet, abivalmidust ja nakatavat huumorisoont

- oled töökas ja positiivse eluhoiakuga

- naudid kohvikumaailma kõige selle juurde kuuluvaga

- soovid leida tööd pikemaks ajaks täiskohaga

- sulle sobib töö ligi 12-tunnistes vahetustes, 9.30-21.15.

Lisainfo

Ootame valmidust asuda tööle täistööajaga, 12-tunnistes vahetustes.

Tööpakkumise number
#671999

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

Gustavi teekond sai alguse 2005. aastal Tartus Werneri kohvikus. Tänaseks on väikesest kohvikuärist kasvanud tegus ja toimekas ettevõte, mille kogukäive ulatus 2019. aastal juba üle 8 miljoni euro. Kontserni kuulub Gustavi kondiitritehas, Joel Ostrati valmistoitude tehas, cateringiteenust pakkuv Maitseelamused Catering, 3 kohvikut Tartus, sealhulgas ajalooline kohvik Werner, ning 4 kohvikut Tallinnas. Gustavi grupis töötab kokku circa 150 pühendunud töötajat.

Gustav on kombinatsioon heast maitsest ja kvaliteetsest toorainest, mille vormivad oma kätega hõrkudeks roogadeks ja maiusteks meie parimad kokad ja kondiitrid. Kõik tooted sünnivad unikaalse käsitööna meie parimate meistrite tähelepaneliku pilgu ja väljaõppinud käe all.

Me usume, et aeg ja elu on liiga väärtuslikud, et teha või tarbida keskpärast. Seetõttu oleme otsustanud, et teeme oma tööd parimal võimalikul tasemel, või ei tee üldse. Teame oma tehtu väärtust ja tunneme selle üle uhkust.

Vaata rohkem