Värsked tööpakkumised

Särasilmne müügisekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361922

Tööpakkumise number

361922

Töö kirjeldus

- Külaliste ja klientide vastuvõtt;
- Kindlustuspakkumiste koostamine;
- Kindlustuspoliiside väljastamine;
- Kindlustuspoliiside haldamine;
- Andmete sisestamine;
- Aruannete koostamine;
- Kontoritarvete haldamine;
- Firmaürituste korraldamisel abistamine.

Nõudmised kandidaadile

- Algteadmised kindlustuse valdkonnast;
- Vähemalt keskhariduse olemasolu;
- Heal tasemel arvuti kasutamise oskus (Internet, Email, Word, Excel);
- Väga heal tasemel eesti ja heal tasemel vene keele oskus;
- Korrektsus ja iseseisvus;
- Kiire õppimisvõime;
- Väga hea suhtlemisoskus;
- Aktiivsus ja ettevõtlikkus.

Ettevõte pakub

- Koolitust ja väljaõpet;
- Arenguvõimalusi ettevõtte sees;
- Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi;
- Motiveerivat töötasu;
- Kaasaegset ja mugavat töökeskkonda;
- Ettevõtte soodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2014
Kuulutus sisestati:
11. november 2014

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti suurim kindlustusvahendus ettevõte, mis pakub kvaliteetset maakleriteenust väike- ja suurklientidele. Loodud on suurim ja lihtsaim internetipõhine iseteeninduskeskkond, kus on võimalik kiirelt ja mugavalt võrrelda omavahel erinevate kindlustusseltside pakkumisi ja koheselt ka osta endale sobivaim kindlustuspoliis. Lisaks iseteeninduskeskkonnale pakume personaallahendusi, kus kindlustusmurede juures arvestame just Sinu soovide ja vajadustega. Professionaalne meeskond on abiks ka ettevõtte kindlustamisel, kaardistades riskid ning hoides kokku väärtuslikku aega. IIZI Kindlustusmaakler on pühendunud, et leida parimad riskide maandamise võimalused ja tuua Sinuni turu parimad kindlustusseltside pakkumised. Kiiresti, ülevaatlikult ja soodsalt – kindlustamine on iizi! IIZI Kindlustusmaakler, endise nimega E-Kindlustus Kindlustusmaakler ja IIZI.Net, tegutseb turul aastast 2001. Tänaseks on IIZI Kindlustusmaakler, suurima maaklerina, saavutanud Eestis 22%-lise turuosa. Rahvusvaheliselt ollakse esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Kindlustusmaakler on Eesti Kindlustusmaaklerite Liidu (EKML) liige. Hetkel töötab IIZI Kindlustusmaakleris Eestis 51 inimest, kuid rahvusvaheliselt on ettevõttes kokku 102 inimest.