Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310628

SÄRASILMNE KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 19. juuni 2013
Kuulutus aegub:19. juuli 2013

Töö kirjeldus

Sinu tööks on muuta ostmine kliendi jaoks erakordseks elamuseks

Ootused kandidaadile

Oled särav suhtleja
Suudad oma emotsioone väljendada mitmes erinevates keeltes
Oled kohusetundlik, aus ja täpne

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi
Põhi- ja tulemuspalka
Väljaõpet
Tööd graafiku alusel
Sõbralikku ja tulemustele orienteeritud kollektiiv

Lisainfo

Lisainfo: Eelistatud on kandidaadid, kes on vamuses 25+. Kõigile vestlusel käinud kandidaatidele anname kindlasti personaalset tagasisidet!

Tööpakkumise number
#310628

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2013

Boutique Nju: kaubamärk loodi 2010.aastal, mis on tuntud mitmekülgse brändivaliku poolest, mis on pärit maailmakuulsatest moepealinnadest: Milanost ja New Yorgist. Esindatud on moebrändid nagu Met, Calvin Klein, Michael Kors, DKNY. Nju’st leiab laias valikus teksa- ja rõivakollektsioone kui ka rõivaid pidulikeks sündmusteks.

Vaata rohkem