Värsked tööpakkumised

Santehnik/Platsitööde santehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119284

Tööpakkumise number

119284

Töö kirjeldus

• torusüsteemide ehitus ja katsetamine põranda- ja laeelementides ning ruumelementides
• tuleisolatsioonide teostamine torustike ümber
• sanitaartehniliste ning kütte- ja ventilatsiooniseadmete, samuti kodutehnika paigaldamine, ühendamine ja katsetamine

Nõudmised kandidaadile

• erialane väljaõpe (santehnik)
• kasuks tuleb eelnev töökogemus
• hea pingetaluvus
• nõudlikkus enese ja teiste suhtes
• korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

• konkurentsivõimelist töötasu
• häid töötingimusi arenevas ettevõttes
• arenemis- ja karjäärivõimalusi

Lisainfo

Võimalus töötada nii tehases (Tartus) kui ka platsitöödel välislähetuses (Norra, Soome)

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2007
Kuulutus sisestati:
13. august 2007
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 20000 EEK kuus

Kodumajatehase AS põhitegevuseks on puitkarkassehitiste projekteerimine, tootmine ja ehitamine. Kodumaja strateegilisteks toodeteks ja teenusteks on kuni 5 korruseliste korruselamute, paaris- ja ridaelamute, eramute ning hotellide ruum- ja tasaelementide tootmine ning toodetud elementidest nimetatud ehitiste ehitamine.
Ettevõtte käive 2006.a. oli üle 400 milj. krooni, millest eksport Skandinaaviamaadesse moodustas ca 85%. Lähiaastate laienemisplaanide realiseerimisel luuakse võimalused käibe ja mahtude enam kui 3-kordseks kasvuks.

Loe täiendavalt: www.kodumaja.ee