Värsked tööpakkumised

Santehnik, torumees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 609855

Tööpakkumise number

609855

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda kogemustega santehnikut/torulukkseppa/torumeest, kelle tööülesanneteks on vee- ja kanalisatsiooni torustike remont ning paigaldus.
Töökoht asub Tallinnas. Vahel harva võib esineda väljakutseid ka mujale Eestis.

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus
Erialane töökogemus
Töökus ja kohusetundlikkus
Meeskonnatöö oskus
Iseseisvalt töö tegemise oskus
Täpsus ja põhjalikkus
Ehituslike jooniste lugemise oskus
B kategooria juhiload

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi
Pikaajalist tööd ja stabiilset igapäevast tööd
Konkurentisvõimelist töötasu, mis sõltub eelnevast töökogemusest
Korraliku tööautot

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. september 2019
Kuulutus sisestati:
19. august 2019

Pakume oma klientidele ööpäevaringset avariiteenust:

- Avariiteadete vastuvõtmist ja registreerimist.
- Avarii tekkepõhjuste väljaselgitamist.
- Avariide lokaliseerimist 4h jooksul.
- Elektrisüsteemis peaautomaadi sisselülitamist.
- Avariijärgsete remonttööde teostamist ja avariieelse olukorra taastamist.
- Avariitagajärgede likvideerimine, avariiremonttööde korraldamine.