Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64178

Santehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte kinnisvaraobjektidel kütte-, vee- ja kanalistasioonisüsteemide hooldamine
  • sanitaartehnika paigaldamine
  • avariide lokaliseerimine ning remonditööd

Ootused kandidaadile

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus
  • kaasaegsete materjalidega töötamise kogemus
  • jooniste lugemise oskus
  • tehniline taip
  • täpsus ja korrektsus
  • iseseisva- ja meeskonnatöö oskus
  • töötahe, ausus ja kohusetundlikkus
  • autojuhiload

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda
  • sõbralikku ja üksmeelset töökollektiivi
  • arenguvõimalusi

Lisainfo

Töötasu kokkuleppel

Tööpakkumise number
#64178
Santehnik