Santehnik
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693826

Santehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kogemustega meeskonda pädevat uut liiget. Kandidaadi tööülesanneteks saab kütte- vee ja kanalisatsioonisüsteemide ehitamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

* Töökogemust antud alal vähemalt 2 aastat.

* Oskust lugeda jooniseid ja tööd teha iseseisvalt

* Korrektsust ja kohusetunnet

* B-kategooria juhilube

Kasuks tuleb:

* Oskus keevitada (Gaasiga ja/või elektroodiga)

* Erialane haridus või kutse

Ettevõte pakub

* Oskustele vastavat palka

* Tööks vajalikke seadmeid ja tööriistu

* Tööriietust ja turvavarustust

* Väljaõpet

Tööpakkumise number
#693826
Santehnik