Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315269

Santehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd santehnikule. Tööülesandeks on santehniliste avariitööde teostamine, toru- ja küttesüsteemide ehitus ja hooldus.

Ootused kandidaadile

B-kategooria juhiluba
Eelnev santehnilise töö kogemus, toru- ja küttesüsteemide tundmine
Eesti keele oskus

Kasuks tuleb:
Vene keele oskus
Erialane haridus ja läbitud koolitused

Ettevõte pakub

Toetavat meeskonda
Stabiilset tööd
Tööd graafiku alusel
Konkurentsivõimelist töötasu
Arenguvõimalusi ettevõttes

Tööpakkumise number
#315269

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. august 2013
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2013

Meie ettevõte tegeleb santehniliste avariitööde, torutööde, vee-, kütte ja kanalisatsioonisüsteemide ehituse, hooldusega. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele operatiivset ja kvaliteetset teenust ning konsultatsiooni. Anname endast kõik, et meie toruabi teenus jõuaks kliendini esimesel võimalusel. Likvideerime probleemid kiiresti ja kvaliteetselt. Tehtud saavad ka suuremahulised torutööd.

Vaata rohkem

Santehnik