Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288244

Santehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

sanitaartehnilised tööd
sanitaartehniliste hooldus- ja remonditööde teostamine

Ootused kandidaadile

varasem töökogemus soojustehnika paigaldustööde alal vähemalt 5 aastat;
oskus lugeda ehitusjooniseid;
tunda ehitusmaterjale ning erinevate tööriistade ohutut kasutamist;
soovitav on keevitamise oskus;
autojuhiload: B-kategooria;
hea suhtlemisoskus;
vajalik on erialase eesti keele tundmine;
valmisolekut viibida komandeeringutel.

Kasuks tuleb:
orienteeritus eesmärkide püstitamisele ja saavutamisele;
vene, inglise, soome ja rootsi keele oskus;
erialane haridus.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
häid töötingimusi;
konkurentsivõimelist ja motiveerivat tasustamist;
tööd Eestis ja välismaal.

Lisainfo

Töökeeleks on eesti keel.

Tööpakkumise number
#288244

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. november 2012
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2012

Ransen Grupp OÜ tegutseb aastast 2007. Ettevõtte tegevuseks on santehnilised- ja üldehituslikud tööd ning moodulkatlamajade koostamine. Tõid teostame nii kohalikul turul kui ka Skandinaavias. Ettevõte peab väga oluliseks teostatud tööde kvaliteeti ja klientide rahulolu. Seoses ettevõtte laienemisega otsime oma meeskonda santehnikuid.

Vaata rohkem

Santehnik