Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439845

Santehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Santehnilised tööd
Küttesüsteemi ehitus ja renoveerimine
Vee ja Kanalisatsioonisüsteemi ehitus ja renoveerimine
Katlamajade ehitus
Remonditööd

Сантехнические работы
Строительство и реновация систем отопления
Строительство и реновация систем водоснабжения и канализации
Ремонтные работы

Ootused kandidaadile

Еelnev töökogemus
Projektide lugemine
Organiseerimisvõime
B-kategooria juhiluba

Опыт работы
Читать проекты
Ответсвенность
Организованность в работе
Права Б-категории

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd arenevas ettevõttes
Korralikke töötingimusi
Интересная работа в развивающейся фирме
Хорошие условия труда

Tööpakkumise number
#439845

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
8. september 2016

CVKeskus.ee klient

Baltimir Group OÜ
Firma BALTIMIR GROUP teostab töid, mis on seotud kütte-, veevarustus- ja gaasivarustussüsteemide ehitamisega, aga ka torustike ehitamisega olme- ja tööstuseesmärgil Eesti turul ja väljaspool Eestit. Me pakume teenuste kompleksi projekteerimisest kuni süsteemide kasutusse andmiseni ning edasise hoolduseni. Tegeleme gaasi- ja kütteseadmete müügi ning paigaldamisega, kaasaegsete katlamajade ja soojussõlmede ehitamisega.
Meie klientide seas on nii eraisikud kui ka tööstuslikud ehitusettevõtted, kellel on vaja kasutada meie teenuseid.

Vaata rohkem

Santehnik