Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #657109

SANTEHNIK / САНТЕХНИК

CVKeskus.ee klient
Island
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd ISLANDIL kõrge kvalifikatsiooniga SANTEHNIKUTELE.

На работу в ИСЛАНДИЮ приглашается высококвалифицированный САНТЕХНИК.

Nõudmised kandidaadile

  • antud ala kogemus
  • meskonnatöö oskus
  • distsiplineeritus ning kohusetundlikkus
  • inglise ametikeele oskus algtasemel
  • EL-kodaniku pass

  • опыт работы в данной сфере
  • умение работать в коллективе
  • дисциплинированность и ответственность
  • английский язык на уровне элементарного общения
  • паспорт гражданина ЕС

Ettevõte pakub

  • töö aeg (ühe lepingu pikkus) 3-4 kuud
  • väga head elamistingimused
  • lend tööandja kulul
  • ohutu töökeskkond
  • paindlik tööaeg ja konkurentsivõimeline palk

  • срок работы 3-4 месяца
  • комфортное проживание
  • быстрый перелёт за счёт фирмы
  • безопасные условия труда
  • достойная зарплата

Tööpakkumise number
#657109

Asukoht:
Island
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2020
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2020

«BESTVERK» - Islandi ehitusturul dünaamiliselt kasvav ja arenev ettevõte. Ettevõte on ennast tõestanud nii ehituse peatöövõtjana, kui ehitusettevõttena, kes on suuteline teostama kõiki üldehitus- ja paigaldustöid, kui ka tehnilist hooldust ning remonti kalatööstuse vabrikutes ja merelaevadel.

«BESTVERK» - стремительно развивающаяся компания на рынке строительства Исландии.
Предприятие зарекомендовало себя как строительная организация-генподрядчик, выполняющая весь комплекс общестроительных и монтажных работ, а также техническое обслуживание и ремонт морских судов.

Vaata rohkem