Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665281

Santehnik

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Torutööde teostamine ja seadmete paigaldus objektidel.
Sanitaartehnilised tööd.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev kogemus sanitaartehniliste tööde teostamisel

  • * Võivad ka kandideerida  väheste kogemustega ja  õppimishimulised

  • Projektide lugemise oskus.
  • Loogiline mõtlemine ja tehniline taip
  • Hea suhtlemisoskus ja viisakus (inglise keel suhtlus tasandil)
  • Kohusetundlikkus.
  • Täpsus ja korrektsus.
  • Autojuhilubade olemasolu (soovitav)
  • Iseseisva töö ja meeskonnatöö oskus

  • Palju huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes. (töö Norras)
  • Vajalikke tööriideid, tööriistu ja muid töövahendeid.

  • * Töösõidud ja majutus tööandja kulul.

  • Ametlikku ja konkurentsivõmelist palka (tunnipalk )

Lisainfo

Kasuks tuleb hoonete ja katelde tehnosüstemide ehitamise kogemus.

Peab oskama INGLISE KEELT suhtlus tasandil.

Tööpakkumise number
#665281

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. september 2020
Kuulutus sisestati:
27. august 2020

•Palju huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes.

Vaata rohkem

Santehnik