https://www.cvkeskus.ee/127571

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127571

Santehnik-lukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kanalisatsiooni, veevarustus- ja vihmaveesüsteemide korrashoid ning ehitus


Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus sanitaartehnika vallas
ehitustöö kogemus
küttesüsteemide tundmine
valmisolek vahetustega tööks


Ettevõte pakub

stabiilset ja pikaajalist töösuhet
head töötasu
huvitavat ja vaheldusrikast tööd


Tööpakkumise number
#127571
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Santehnik-lukksepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!