Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64697

Santehnik (hooldustehnik)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* sanitaartehniliste remonttööde teostamine
* torustike avariiremontide teostamine
* küttesüsteemide remont

Ootused kandidaadile

* eelnevat töökogemust sanitaartehniliste tööde valdkonnas
* algatusvõimet ja avatud suhtlemist
* sihikindlust ja head pingetaluvust
* eesti ja vene keele oskust suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

* mitmekesist ja pingelist tööd
* rõõmsameelset ja abivalmis töökollektiivi
* töö tulemustel põhinevat töötasu

Lisainfo

Autojuhilubade olemasolu.

Tööpakkumise number
#64697

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2006

OÜ BREM Kinnisvarahooldus on Eesti üks juhtivamaid kinnisvarahaldusettevõtteid Tallinnas ja Harjumaal. BREM Kinnisvarahoolduse hallata on Eestis ligikaudu 600 elamut ning äriklientide arv on ligi 400. Ettevõttes töötab ligi 400 töötaja.

Vaata rohkem