Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166624

Sanitaartehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ülikooli kütteseadmete ja süsteemide hooldamine
- Majasiseste veevarustuse- ja kanalisatsioonisüsteemide ja seadmete hooldamine
- Avariide likvideerimine, sanitaarseadmete remont

Ootused kandidaadile

- Kesk- või keskeriharidus
- Keevitaja kutsetunnistus
- Erialane töökogemus
- Riigikeele valdamine, erialane koolitus
- Usaldusväärsus, täpsus, vastutusvõime, suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

Töökoht Tallinna kesklinnas.

Tööpakkumise number
#166624

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2008

CVKeskus.ee klient

Vajatakse keevitaja oskustega sanitaartehnikut.

Vaata rohkem