Värsked tööpakkumised

Sanitaartehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361201

Tööpakkumise number

361201

Töö kirjeldus

Kütte-, vee- ja kanalisatsioonitorustike ning seadmete ettevalmistus ja montaaž vastavalt projektile.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame eelnevat erialast töökogemust, töömaterjalide tundmist, projekti lugemise oskust, töökust, täpsust, kohusetundlikkust, meeskonna- ja iseseisva töö oskust.

Pakume kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda, panusele vastavat töötasu, sõbralikku ja abivalmis meeskonda.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
3. november 2014

Harmet OÜ on Eesti kapitalil põhinev 1997. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb element- ja moodulmajade, ehitussoojakute ning metallkonstruktsioonide tootmisega. Pakume täislahendusi: projekteerime, valmistame ja paigaldame. Meie toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviasse. Meie tehased asuvad Sauel, Tutermaal ja Pärnus ning hetkel töötab ettevõttes ligi 300 inimest.
Seoses suurenenud töömahuga otsime oma Saue meeskonda

SANITAARTEHNIKUT