Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #361201

Sanitaartehnik

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kütte-, vee- ja kanalisatsioonitorustike ning seadmete ettevalmistus ja montaaž vastavalt projektile.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame eelnevat erialast töökogemust, töömaterjalide tundmist, projekti lugemise oskust, töökust, täpsust, kohusetundlikkust, meeskonna- ja iseseisva töö oskust.

Pakume kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda, panusele vastavat töötasu, sõbralikku ja abivalmis meeskonda.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#361201

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
3. november 2014

Harmet OÜ on Eesti kapitalil põhinev 1997. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb element- ja moodulmajade, ehitussoojakute ning metallkonstruktsioonide tootmisega. Pakume täislahendusi: projekteerime, valmistame ja paigaldame. Meie toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviasse. Meie tehased asuvad Sauel, Tutermaal ja Pärnus ning hetkel töötab ettevõttes ligi 300 inimest.
Seoses suurenenud töömahuga otsime oma Saue meeskonda

SANITAARTEHNIKUT

Vaata rohkem