Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #635865

Sangar&Sunwill ametirõivaste aktiivne MÜÜGIESINDAJA

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie uus müügiesindaja on positiivse ellusuhtumisega, empaatiavõimeline ja aktiivmüügile suunatud tegutseja, kes suudab iseseisvalt mõelda, tegutseda ning oma aega efektiivselt planeerida. Müügiesindaja haldab olemasolevaid kliendisuhteid ning kaardistab ja otsib aktiivselt uusi kliente, lepib kokku ja viib tulemuslikult läbi kliendikohtumisi, annab tagasisidet ning pakub uusi ideid ka müügikoosolekutel.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev tulemuslik müügikogemus;
-väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
-soovitatavalt vene keele oskus suhtlustasandil;
-võimalus kasutada ametiautot (vajalik B-kategooria juhilubade olemasolu)

Töötades meie meeskonnas oled ümbritsetud ägedatest inimestest, kes moodustavad hooliva meeskonna. Pakume täistööajaga ametikohta ning oleme paindlikud tööaja suhtes. Sinu panust tööl tasustame fikseeritud palgaga, millelel lisandub motiveeriv müügiboonus. Viime kurssi detailsete toote- ja müügikoolitustega. Lisaks pakume oma töötajatele erinevaid väärtuspakkumisi. Me väärtustame väga omavahelist koostööd. Sul on võimalik võtta lisaülesandeid ning ennast arendades tõusta karjääriredelil.

Tööpakkumise number
#635865

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2020

AS Sangar on Eestis üks suurimatest kvaliteetsärgi tootjatest aastast 1956. Tootmisettevõte asub Tartus, poed Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Vaata rohkem