2023-08-23 14:48:55

Samsungi esindaja edasimüüjate juures

CVKeskus.ee klient
6 - 8 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime inimesi Tartus ja Tallinnas, kes tahaksid saada SAMSUNGi kaubamärgi tõelisteks asjatundjateks!
Kui olete huvitatud tehnoloogiast, teil on müügioskus, arvate, et suudate oma kaubamärgi tooteid õigesti tutvustada mitte ainult inimestele, vaid ka potentsiaalsetele äripartneritele, siis kandideeri KOHE!
Pakume põhjalikku väljaõpet ja tunnitasupõhist tööd. Tööks on Samsungi esindamine edasimüüjate juures.
Vajalik on osalemine koolitustel, mis toimuvad 19,20 ja 21.veebruar 10.00-16.00 ja üks 6 tunnine praktika päev poes perioodil 25-27.veebruar Tallinnas (Tartu inimestele tasume transpordi).
01.03-31.03 töö edasimüüjate juures Tallinna ja Tartu poodides (N, R, L 15.00-19.00).
NB! Kuupäevades ja kellaaegades võib tulla veel kergeid muudatusi ja täpne poodide nimekiri on selgumisel.

Ootused kandidaadile

- Hea suhtleja
- Tehnikahuviline
- Kohusetundlik
- Eesti keel

Ettevõte pakub

- Uued arendavad kogemused ja kontaktid.
- Ka koolitused on tasustatud