Värsked tööpakkumised

Salon+ baltikumi jaemüügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211186

Tööpakkumise number

211186

Töö kirjeldus

Jaemüügijuhi tööülesanneteks on:
* salon+ salongide müügi edendamine ja müügi koordineerimine
* müügiplaanide realiseerimine
* salongide personali juhendamine eduka müügiprotsessi toimimiseks
* jaemüügiga seotud turundustegevuste elluviimine

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat

* on väga hea suhtleja, julge ja aktiivne, positiivse mõttelaadiga meeskonnamängija
* suhtleb vabalt eesti, vene ja inglise keeles
* on iseseisev ja headele tulemustele orienteeritud
* varasema müügitöö kogemusega

Ettevõte pakub

Meie pakume:
* aktiivset ja liikuvat tööd salon+ salongides Eestis, Lätis, Leedus
* hulgaliselt arenemisvõimalusi müügitöös ja ilumaailmas
* enesetäiendamise ja professionaalse arengu võimalusi
* tulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Helena Lõhmus
salon+ salongiketi juht
helena(at)salonplus.ee
www.salonplus.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
2. november 2010

Salonplus Baltic OÜ haldab Baltikumi suurimat juuksurisalongide ketti salon+, kuhu tänaseks kuulub 28 ilusalongi Eestis, Lätis ning Leedus.
salon+ salongid, millele pandi alus 1993.aastal, on esindatud suuremates kaubanduskeskustes ning peatänavate ääres. salon+ salonge iseloomustab suur tootevalik maailma juhtivatelt juuksehooldusbrändidelt, lai teenustevalik ning väga heal tasemel teenindus.
Pakume salongides klientidele suurimat valikut professionaalseid juuksehooldustooteid sarjadelt Tigi Catwalk, Tigi Bedhead, Tigi S-factor, Joico, Alterna, American Crew, Label.M, Kevin Murphy, Tints of Nature jne.
Ettevõtte teiseks tegevusvaldkonnaks on erinevate frantsiisikontseptsioonide (salon+, salon24, SalonBoutique) arendamine ja müük.