Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195314

Saku Muusikakooli direktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saku Muusikakooli direktor vastutab Saku Muusikakooli töö korraldamise eest. Tööülesanded tulenevad Eesti Vabariigi ning Saku valla õigus- ja haldusaktidest, sh Saku Muusikakooli põhimäärusest (vt www.sakuvald.ee dokumendiregistrist vallavolikogu 10.04.2008 määrust nr 8)

Ootused kandidaadile

  • muusikaalane pedagoogiline kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö staaž ning läbitud või läbimisel 160-tunnine juhtimiskoolitus või
  • kultuurialane kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö staaž, omades vähemalt pedagoogi ametijärku, ning läbitud või läbimisel 160-tunnine juhtimiskoolitus või
  • muu kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane muusikaalane pedagoogilise töö staaž, omades vähemalt pedagoogi ametijärku, ning läbitud või läbimisel 160-tunnine juhtimiskoolitus ja 160-tunnine pedagoogika kursus
(pedagoogiliseks staažiks loetakse staaži, mis on saadud töötamisega koolieelse lasteasutuse seaduse, põhikooli- ja gümnaasiumi seaduse, erakooli seaduse, kutseõppeasutuse seaduse, rakenduskõrgkooli seaduse, ülikooliseaduse või huvikooli seaduse alusel toimivas asutuses)

ja
  • eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • vähemalt ühe võõrkeele valdamine suhtlustasandil
  • arvuti kasutamise oskus

Kandideerimiseks tuleb esitada Saku Vallavalitsusele (Teaduse 1, 75501 Saku) järgmised dokumendid:
  • kirjalik avaldus
  • elulookirjeldus (töö- või teenistuskäik)
  • ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad

Võimalust juhtida heal tasemel muusikakooli ning olla innustajaks kooliperele

Tööpakkumise number
#195314