Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63008

Saku Huvikeskuse juhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saku Huvikeskus on Saku valla keskne ja suurim kultuuriasutus, mille tegevuse põhiülesanded on:

  • rahvakultuuri traditsioonide edasiarendamine
  • elanike kultuurilis- meelelahutuslik teenindamine
  • elanikele võimaluste loomine eneseväljendamiseks ja loominguliseks tegevuseks
  • seltsielu- ja noorsootöö arendamine ning koostöö teiste kultuuri- ja haridusasutuste ning muude isikutega kultuuri- ja noorsootöö korraldamisel

Saku Huvikeskuse juhataja tööülesanded oleksid:
  • Saku elanike vaba aja korraldamine ning kultuuriürituste toimumise organiseerimine
  • Saku Huvikeskuse taidlus- ja huviringide töö ning Saku Noortekeskuse tegevuse korraldamine, vajadusel koostöö mittetulundusühingute ja seltsingutega ning nende tegevusele kaasaaitamine.
  • Saku Huvikeskuse eelarveliste vahendite planeerimine ja sihipärase kasutamise tagamine ning huvikeskuse põhitegevusega seotud tasuliste teenuste kohta arvestuse pidamine, aruannete esitamine Saku Vallavalitsusele

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus ning vastav töökogemus kultuuritöö valdkonnas
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • hea arvutikasutamise oskus
  • koostöövalmidus, otsustus- ja vastutusvõime

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja arendavat töökeskkonda
  • paindlikku töögraafikut
  • enesetäiendamise võimalusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus samas valdkonnas
  • majandus- ja tööõigusalased baasteadmised
  • projektikirjutamise oskused
  • meeskonnatöö korraldamise ja juhtimise oskused

Tööpakkumise number
#63008