2023-08-23 14:48:55

Saksamaa turu riigihangete projektijuht

CVKeskus.ee klient
1500 - 2500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Oleme suurendamas oma ettevõttes rahvusvaheliste riigihangete projektijuhtide teami Saksamaa turu osas. Sellega seoses otsime juurde rõõmsameelseid ja energilisi inimesi, kellele meeldiks ühtses meeskonnas töötamine aga samas oleks valmis ka iseseisvalt töösse pühenduma ning eesmärke saavutama.

Oleme juba üle kümne aasta osalenud edukalt rahvusvahelistel riigihangetel. Meie tarnijad asuvad üle kogu maailma. Saksamaa rahvusvaheliste riigihangete projektijuhi tööülesanneteks on riigihangetele pakkumuste koostamine, võidetud hankeprojektide juhtimine, kliendisuhete haldus ning suhtlus tarnijatega.

Pakume rahvusvahelistel hangetel väga erinevaid tooteid ja teenuseid, mis muudab selles valdkonnas töötamise väga mitmekesiseks ning huvitavaks.Tarnime oma klientidele tooteid ning teenuseid alates ehituses vajalikest materjalidest kuni erinevate IT lahendusteni välja. Oleme oma klientidele partneriks võimalikult paljudes valdkondades, kattes nende mitmekülgsed toodete ja teenuste ostuvajadused.

Antud ametikoht ei eelda eelnevat kogemust antud erialal; hangetega seotud erioskuste väljaõpe viiakse läbi meie teamijuhi poolt. Meie oma tootmine ja kontor asuvad küll Tartus aga võimaldame ka töötamist kaugkontorina kodust, seega on oodatud kandideerima kõik huvilised üle Eesti ja ka väljaspool Eestit.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • head eesti ja saksa keele oskust, kasuks tuleb veel ka muude keelte oskus
  • väga head pakkumise tekstide kirjutamise oskust ja soovitavalt varasemat projektijuhtimise kogemust või kõrgharidust
  • kiiret õppimisvõimet, täpsust ning tähelepanelikkust ja süstemaatilist mõtlemist
  • valmisolekut lühikomandeeringuteks välismaal
  • kohusetunnet ja iseseisvust
  • kasuks tuleb hea tehniline taiplikkus, et aru saada meie klientide ostusoovide sisust ning osata vastavalt sellele sobivad pakkumised koostada

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd edukalt välisturgudel tegutsevas ettevõttes
  • võimalust eneseteostuseks koos professionaalse meeskonnaga
  • kaasaegset töökeskkonda
  • innovatiivset ja eesmärkidele suunatud meeskonda
  • võimalust teostada oma unistus, saada osa ühe eduka eesti ettevõtte maailmavallutusest
  • ellu viidud projektide tulemuslikkusega seotud preemiasüsteemi