Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #225364

Saksa turu müügijuht-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Igapäevane müügitöö korraldamine
- Müügipakkumiste koostamine, klientidega suhtlemine
- Sissetuleva müügiinformatsiooni sorteerimine ja edastamine
- Müügitellimuste töötlemine
- Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
- Osalemine müügi toetusmaterjalide (kataloogid jms) ette valmistamises

Ootused kandidaadile

- Hea saksa keele oskus
- Heal tasemel arvutioskus
- Väga hea suhtlemisoskus ja teenindusvalmidus
- Võime töötada iseseisvalt ning hea pingetaluvus
- Täpsus, korrektsus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

- Kaasaegset töökeskkonda
- Vastutusrikast ja huvitavat tööd sõbralikus kollektiivis
- Tulemusele vastavat töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- Erialane haridus või eelnev töökogemus müügi valdkonnas
- Rahuldav inglise ja vene keele oskus

Tööpakkumise number
#225364