Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166266

Saksa keelt valdav büroojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Büroojuhi peamised ülesanded:

  • suuline ja kirjalik suhtlus Saksa materjalitootjatega
  • ehitusmaterjalidega seotud dokumentide tõlkimine eesti keelde
  • kontoritöö, sh asjaajamise ja dokumendihalduse korraldamine
  • müügitöös osalemine tehnilise info tõlkija ning vahendajana
  • klientide ja teenusepakkujatega suhtlemine
  • koolitustel tõlkimine (peamiselt oma töötajate jaoks)

Ootused kandidaadile

  • väga hea saksa keele oskus
  • väga hea eesti keele oskus
  • tehniline taip

Sobiv kandidaat on täpne, kohusetundlik, hea suhtlusoskusega ning valmis paar korda aastas käima tööreisidel Saksamaal ja/või Baltikumis.

Ettevõte pakub

  • äärmiselt vaheldusrikast, st rutiinivaba tööd
  • võimalust osaleda ettevõtte juhtimisprotsessis
  • lisaks põhipalgale tulemuspalka

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • büroojuhi töökogemus
  • vene keele oskus
  • inglise keele oskus
  • raamatupidamisalased teadmised
  • tõlkimiskogemus
  • müügitöö kogemus
  • ehitusalased teadmised

Tööpakkumise number
#166266

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
2. november 2008
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2008

OÜ Primostar on 2000. aastal asutatud hulgimüügiettevõte, mille peamise tootevaliku moodustavad hüdroisolatsioonimaterjalid. Primostari partneriks on oma ala tuntud Saksa ehituskeemiatootjad nagu näiteks Schomburg GmbH & Co. KG, Tricosal GmbH ja Co. KG, KÖSTER Bauchemie AG. Klientide hulka kuuluvad hüdroisolatsioonimaterjalide paigaldusega tegelevad ehitusfirmad. Meie kontor ja ladu asuvad Tallinnas Mustamäel. Kontoris töötab viis inimest.

Vaata rohkem