Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146484

Saksa keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

saksa keele õpetamine põhikoolis ja gümnaasiumis

Ootused kandidaadile

vastavus haridusministri 26.08.2002.a määruses nr 65 ''Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded'' sätestatud nõuetele

Ettevõte pakub

ametikorter

Lisainfo

Esitada CV ja haridust tõendava dokumendi koopia

Tööpakkumise number
#146484

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 9500 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. mai 2008
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2008

Otepää Gümnaasium on Otepää vallavalitsuse peetav haridusasutus.

Vaata rohkem