Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536421

Saksa keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saksa keele tundide andmine gümnaasiumis (osaline koormus).

Õpetajakandidaatidelt ootame erialast kõrgharidust või sellele vastavat kvalifikatsiooni ning valmisolekut panustada kooli arengusse.
Tööleasumise aeg on 21. august 2018.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
- kvalifikatsioonile vastavus
- kooli väärtushinnangutele vastavus
- innovaatiline suhtumine
- meeskonnatöö oskus
- kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

Kool pakub:
- kaasaegne töökeskkond
- head kolleegid
- toetav juhtimine
- eneseteostuse, arengu- ja koolitusvõimalused

Lisainfo

õppealajuhataja alluvus

Tööpakkumise number
#536421

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
21. mai 2018

Eesti õppekeelega üldhariduskool Mustamäel. Õpilasi 890, klassikomplekte 34.
Gümnaasiumis 5 õppesuunda: ajaloo-õiguse, keskkond-majanduse, multimeedia, humanitaaria, teatriõpetuse õppesuund.
Hea asukoht.

Vaata rohkem