Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #392128

Saksa-eesti tõlkija

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erialatekstide tõlkimine saksa keelest eesti keelde.

Nõudmised kandidaadile

- kõrgharidus
- kasuks tuleb tõlkimise kogemus
- hea arvuti kasutamise oskus

Palun töökeeltele lisaks loetleda ka abistavad keeled.

Head kandidaati iseloomustab väga hea keeletunnetus ja loogiline mõtlemine, tehniline taip ja oskus töötada süsteemselt, kasutades mitut abimaterjali.
Talle meeldib süvenemist ja püsivust nõudev töö.

  • vaheldusrikast ja arendavat tööd erinevatel teemadel tekstidega
  • kogenud kolleegide tuge ja põhjalikke abimaterjale
  • eneseteostust ja huvitavat töökogemust

Lisainfo

Palun lisage CV-le kindlasti kaaskiri.
Sobivuse hindamiseks saadame proovitöö.

Tööpakkumise number
#392128

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. august 2015
Kuulutus sisestati:
17. august 2015

Tehnilise Tõlke Keskus on tõlkebüroo, kes on keskendunud erialatekstide professionaalsele tõlkimisele. Spetsialiseerunud büroona pakume eelkõige tehnika-, majandus- ja teadustekstide tõlkeid. Meie tööd iseloomustab pühendumus kvaliteedile. See on taganud klientide rahulolu ja kestva koostöö soovi.

Vaata rohkem