Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #657242
Kaugtöö võimalus

Sakala toimetuse reporter

CVKeskus.ee klient
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Pakume võimalust muuta maailma – lugu loo, leht lehe haaval.

Nõudmised kandidaadile

  • Oskad end kirjutades ladusalt ja haaravalt väljendada,
  • leiad üles põnevad sündmused, protsessid ja isikud,
  • ei suuda peatumata mööda minna, kui kuskil midagi huvitavat juhtub,
  • oled hea suhtleja, analüüsivõimeline ja avara silmaringiga,
  • tahad vahendada lugejatele vajalikku infot,
  • suudad taluda pinget,
  • valdad vähemalt ühte võõrkeelt,
  • pead kinni tähtaegadest ja oled haritud.

Toredaid töökaaslasi arenevas ettevõttes, kus pakutakse tööst sõltuvat palka, tänapäevast töökeskkonda ja ennekõike võimalust muuta maailma – lugu loo, leht lehe haaval.

Tööpakkumise number
#657242

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
26. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem