2023-08-23 14:48:55

Sakala ajakirjanik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sakala on olnud Eesti ajakirjanduses esimeste seas 1878. aastast, mil Carl Robert Jakobson lehe asutas. Usume Sakalas, et tõstes esile väärt inimesi ja tegusid, paljastades ebaõiglust ning pakkudes välja ideid, suudame muuta maailma iga päev piskuvõrra paremaks.

Seepärast otsime oma meeskonda AJAKIRJANIKKU!

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda ajakirjanikku
• kes oskab end kirjutades ladusalt ja haaravalt väljendada
• leiab üles põnevad sündmused, protsessid ja isikud
• ei suuda peatumata mööda minna, kui kuskil midagi huvitavat juhtub
• on hea suhtleja, analüüsivõimeline ja avara silmaringiga
• tahab vahendada lugejatele vajalikku infot
• talub pinget
• valdab vähemalt ühte võõrkeelt
• peab kinni tähtaegadest ja on haritud.

Ettevõte pakub

Pakume
• toredaid töökaaslasi
• põnevat ja vaheldusrikast tööd arenevas ettevõttes
• tööst sõltuvat palka
• tänapäevast töökeskkonda
• võimalust muuta maailma – lugu loo, leht lehe haaval.

Töö asukoht: Viljandi, Tartu 8
Tööaeg: täistööaeg