Saetööstuse tootmistöötaja
Tööpakkumise number #696683

Barrus AS
Ida-Virumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Meie tegusa tiimiga on oodatud liituma vahetuse juht, kes organiseerib vahetuse tööd (ca 40 barruslast) vastavalt komponenditehase tootmisplaanile, kindlustab toodangu kvaliteedi, juhib oma meeskonda ja hoiab oma inimesi motiveerituna ning korraldab uute töötajate väljaõppe.

Ootused kandidaadile

  • Valmisolekut füüsiliseks tööks;

  • Arvuti kasutamise oskust algtasemel;

  • valmisolekut vahetustega tööks, töö tehases toimub kahes vahetuses

  • Oluline on töötahe jakohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töösuhet ja väärilist töötasu

  • Põhjalikku väljaõpet kogenud kolleegide juhendamisel

  • Kaasaegset töökeskkonda ning tipptasemel tööohutust

  • Sooja toitu lõunapausil

  • Majutus Võru linnas on tagatud Tööandja poolt. Samuti hüvitab Barrus sinu transpordikulud.

Lisainfo

Saada oma CV hiljemalt 18. aprilliks katrin[ät]barrus.ee või kandideeri
CV keskuse kaudu.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust ning pakume võimalust töö ja ettevõttega tutvuda!

Tööpakkumise number
#696683

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. mai 2021
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2021
Saetööstuse tootmistöötaja Saetööstuse tootmistöötaja

Barrus AS

Barrus on edukas ja arenev Võrumaa puidutööstus ning seoses laienemisega oleme juurde otsimas inimesi, kellega koos toota liimpuidust komponente Skandinaavia ukse- ja aknatootjatele. Meie juures töötab üle 250 võrumaalase, kelle heaolu eest me igapäevaselt hoolt kanname. Võid kindel olla, et siit leiad omale nii hea töö kui ka häid sõpru!

Vaata rohkem