Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435359

SAEOPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sujuva tööprotsessi tagamine;
  • materjali vastavuse kontrollimine kvaliteedinõuetele;
  • vineertahvlite mõõtu lõikamine;
  • seadmete korrashoid;
  • tööga seotud dokumentatsiooni/ programmide täitmine;

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus saepingil või mujal tootmisvaldkonnas;
  • väga hea arvutikasutusoskus,
  • tehniline taiplikkus, jooniste lugemise oskus;
  • füüsiline vastupidavus;
  • valmisolek meeskonnatööks;

Ettevõte pakub

  • koolitus ja täiendõpe kohapeal;
  • tasuta transport Mustamäe-Kristiine- kesklinn-Lasnamäe,vajadusel ka Keilast;
  • transpordikompensatsioon isikliku sõiduvahendi kasutamisel;
  • peale väljaõppe läbimist töötasu 4,80 EUR/tunnis, millele lisandub tulemustasu

Lisainfo

  • Töö 2-hes vahetuses, E-R/ 06:00-14:30/ 14:30-23:00
  • Töökoht asub Lagedil, Harjumaal

  • PS. Lisatud videoklipp tootmisest

Tööpakkumise number
#435359

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 4.8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
8. september 2016
Kuulutus sisestati:
10. august 2016

Nefab Packaging OÜ toodab vineerist, papist ja vahtplastist pakendeid ja kuulub Nefab Gruppi, mis on Rootsi kapitalil põhinev rahvusvaheline kontsern.
Seoses ettevõtte laienemisega, otsime koostööpartneri meeskonda( nii mehi kui naisi):
-FREESIJA
-PRESSIJA
-PAKKIJA
-NAELUTAJA
-SAEOPERAATOR

Vaata rohkem