Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673422
Veebipõhine värbamine

Saekaatri masinate hooldaja

CVKeskus.ee klient
Soome

Töö kirjeldus

Pakkuda koheselt tööd Soomes saekaatri masinate hooldajatele.Tegemist saekaatriliinide masinate hooldustöödega.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus antud erialal.Nõutav soome keele oskus suhtlustasandil ja  MIG,MAG keevitamise oskus.

Ettevõte pakub

Tööd Soome ettevõttes,vajadusel elamispinda.

Tööpakkumise number
#673422

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 17 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Lisainfo numbril: +37255544184

Vaata rohkem