Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197180

SAEKAATRI JUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saekaatri töö igapäevane ja strateegilie juhtimine
Kollektiivi tulemuslik juhtimine ja motiveerimine
Ostu-müügi kordineerimine, aruandlus
Kliendisuhete loomine ja hoidmine
Tootmistehnoloogia hindamine ja uuendamine
Jooksvate probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

Eelnev juhtimiskogemus antud valdkonnas
Erialane kõrgharidus
Algatusvõime
Eesti- ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
Huvitavat ja mitmekülgset tööd'
Konkurentsivõimelist töötasu
Selgeid tuleviku arenguperspektiive

Lisainfo

CV koos kaaskirjaga palume saata
e-posti aadressile: info(at)elteks.ee
või
postiaadressile: Jõe 5-58, 10151Tallinn

Võimalus kanditeerida ka läbi CV Kekuse süsteemi.

Tööpakkumise number
#197180

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2010
Kuulutus sisestati:
17. mai 2010

Elteks Group OÜ seob omavahel tütarettevõtteid, millede põhidegevuseks on kinnisvara haldus, ehitus,tootmine ja import-eksport-müük. Elteks Group OÜ
eesmärgiks on ettevõtete strateegiline ja finantsiline juhtimine ning igapäevane arendustegevus. Ettevõte alustas oma põhitegevusega Eestis 2007. aastal ja
tänaseks omab hulgaliselt koostööpartnereid Euroopa- ja Araabia riikides.

Vaata rohkem