Värsked tööpakkumised

Sadamatööde juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23991

Tööpakkumise number

23991

Töö kirjeldus

 sadama tööde korraldamine;
 laevade laadimise korraldamine;
 personaliplaneerimine ja tööjaotus;
 hankijate leidmine ja läbirääkimised;
 sadamate ja klientidega suhtlemine;
 tehnika hooldus ja kontroll.

Nõudmised kandidaadile

 Sa oled kaks aastat edukalt juhendanud meeskonda ja naudid viljakat koostööd kolleegidega;
 kandideerimisel teenid plusspunkte, kui omad töökogemust sarnases valdkonnas;
 tunned rasketehnika töötamise põhimõtteid;
 omad mõnes reaalaines keskeri- või kõrgkooli diplomit;
 oled iseseisev, sest tead täpselt kuidas püstitatud eesmärke saavutada;
 oled täitsa ise sõitnud väikeautoga ning eelistatult, seisab üks ka sinu koduhoovis;
 eelmised tööandjad iseloomustavad Sind sõnaühendiga “töökas mesilane”.

Anname Sulle võimaluse teha iseseisvat tööd ja nautida meeskonna juhtimise vilju. Eriti hinnatud kandideerima inimesed, kes soovivad areneda asendamatuks inimeseks meie ettevõttes.

Pakume enda poolt võimalust ennast tõestada ja saada töötasu 15 000 krooni neto. Samuti professionaalsete töötulemuste saavutamiseks kompensatsiooni ja muid tööks vajalikke vahendeid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
17. september 2003

edukat 1998.aastast tegutsevat ettevõtet, kelle põhitegevusaladeks on sadamateenuste osutamine, materjalkäsitlusmasinate rent ja autotransport. Ettevõte käsitleb Miiduranna ja Muuga sadama terminaalides ühtekokku 1 miljon kuupmeetrit puiduhaket ja ümarpuitu. Ettevõte kasutab uusi kõikidele tänapäeva nõuetele vastavaid veoautosid ja sadamatehnikat. Tütarettevõtted asuvad Lätis ja Leedus, mis võimaldab pakkuda ühtlase tasemega teenust kogu Baltikumis. Ettevõttes töötab kokku 34 inimest.