https://www.cvkeskus.ee/562462

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Saatja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 562462

Tööpakkumise number

562462

Firma nimi peidetud Saatja

Töö kirjeldus

erivajadusega isiku saatjana sotsiaaltransporditeenuse raames autos ja bussis järelevalve pakkumine psüühilise erivajadusega isikutele.


Nõudmised kandidaadile

Kandideeri kindlasti, kui Sul on tahe ja valmisolek teha tööd austades abivajajaid ja järgides kvaliteetse hoolduse põhimõtteid, väärtustad meeskonnatööd, oled empaatiline, hea pingetaluvusega, kohusetundlik ja heade suhtlemisoskustega. On vajalik, et Sa oskad heal tasemel eesti keelt nii kõnes kui kirjas, oled omandanud vähemalt keskhariduse ning omad kogemust psüühilise erivajadusega isikutega töötamisel.


Ettevõte pakub

Ootame Sinuga kohtumist, et saaksime lähemalt tutvustada Saku Päevakeskuse tegemisi, töö sisu ja töökeskkonda. Võid olla kindel, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd toetava töökeskkonnaga, oleme paindlikud, pakume koolitusvõimalusi ning regulaarset tööjuhendamist ja supervisiooni.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2018
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Saku päevakeskus on Saku Vallavalitsuse hallatav hoolekandeasutus, mis pakub valla erivajadustega isikutele ja peredele toimetuleku soodustamiseks ja säilitamiseks sotsiaalteenuseid.
Saku vald asub Harju maakonna lõunaosas, jäädes Tallinna lõunapiiri ja Rapla maakonna põhjapiiri vahele. Saku valla esmase moodustamise daatumiks on aasta 1866. Käesoleval ajal elab Saku vallas üle 9400 elaniku.
Valla territooriumil asub 2 alevikku: Saku ja Kiisa ning 20 küla: Männiku, Tammejärve, Tammemäe, Kirdalu, Lokuti, Saustinõmme, Kurtna, Tagadi, Roobuka, Tõdva, Kajamaa, Kasemetsa, Metsanurme, Üksnurme, Rahula, Saue, Sookaera-Metsanurga, Jälgimäe, Tänassilma ja Juuliku.