Värsked tööpakkumised

SAAREMAA JA EESTI SISENE C ja CE KATEGOORIA AUTOJUHT

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 431729

Tööpakkumise number

431729

Töö kirjeldus

•Toidu ja tööstuskaupade jaotus ja korje
•Veoringide algus ja lõpp Kuressaare
•Veoringide algus Kuressaare-Tallinn-Kuressaare
•Veoringide algus ja lõpp Tallinn

Nõudmised kandidaadile

•Soov teha tööd
•Hea füüsiline vorm
•Kohusetundlikus
•Kehtiv autojuhi ametikoolituse tunnistus
•Vastava kategooria juhiload
•Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

•Stabiilset tööd
•Kindlat sissetulekut

• otsime Saaremaa, Kuressaare osakonda C, CE kategooria autojuhti, sisene jaotusvedu Saaremaal, kohene tööle asumise võimalus
• otsime CE kategooria autojuhti liinile Kuressaare-Tallinn-Kuressaare, Eesti siseste vedudele, tööpäevad E-R, sõita tuleb vajadusel erinevate autodega, kohene tööle asumis võimalus.
• otsime Eesti sisetööde autojuhti, töö algus ja lõpp Tallinn.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. august 2016
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2016

Transmark OÜ on 1996-ndal aastal tegevust alustanud Eesti erakapitalile rajatud ettevõte, mis osutab riigisiseseid transporditeenuseid ja kauba ladustamise teenust.
Pakume oma klientidele paindliku korje- ja jaotusteenust Tallinnas, Tartus ja Kuressaares. Lisaks pakume ka ladustamise teenust.