https://www.cvkeskus.ee/70184

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70184

Saalitöötaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügisaalis sujuva müügiprotsessi kindlustamine, varguste ennetamine ja vältimine.
Ostukorvide ja - kärude teisaldamine.
Kaupade väljapanek müügisaalis


Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus.
Oskus töötada meeskonnas.
Kohusetundlikkus ja ausus.


Ettevõte pakub

Tulemustele orienteeritud töötasu.
Võimalust töötada liikuva töögraafiku alusel või osalise tööajaga, sobib tudengitele.


Tööpakkumise number
#70184
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Saalitöötaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!