Saalitöötaja Pärnusse
Tööpakkumise number #707806

5
OLYMPIC ENTERTAINMENT GROUP AS
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu rolliks on olla Olympicu esindaja ja meeskonna täisväärtuslik pereliige. Koos pakume klientidele parimal tasemel meelelahutuslikku kliendikogemust ning külastuselamust.

Peamisteks ülesanneteks:
» Aktiivne klientidega suhtlemine ning kvaliteetse teenindusepakkumine
» Vajadusel kliendi juhendamine ning sujuva töö korraldamine
» Erinevate müügikampaaniate tutvustamine kliendile

Ootused kandidaadile

» Vanust vähemalt 21 eluaastat
» Avatud hoiakut ning suhtlemisoskust
» Eesti keele oskust (inglise- ja vene keel tulevad kasuks

Ettevõte pakub

» Paindlikku tööaega
» Spordikompensatsiooni
» Konkurentsivõimelist töötasu
» Heal tasemel koolitust ja väljaõpet
» Toetavat ja sõbralikku töökeskkonda
» Erinevaid arengu- ja enesetäiendamisvõimalusi
» Lõbusaid ühisüritusi ning palju väärt elamusi

Tööpakkumise number
#707806

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2021
Saalitöötaja Pärnusse Saalitöötaja Pärnusse

OlyBet, endise nimega Olympic-Online, asutati 2010. aasta alguses, oleme pühendunud meeldivate ja turvaliste hasartmänguteenuste pakkumisele oma klientidele. Olgu mänguks videoslot, spordiennustus või online pokker– kõik meie tarkvara kaudu tehtud sissemaksed on kaitstud ja meie mängud on ausad.

Vaata rohkem