Värsked tööpakkumised

Saalitöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120473

Tööpakkumise number

120473

Töö kirjeldus

• kaupade müügiks ettevalmistamine ja müügisaali paigutamine
• väljapanekute korrashoid
• toalillede hooldamine
• kaupade seisukorra jälgimine
• inventuurides osalemine

Nõudmised kandidaadile

• põhiharidus
• eesti keele oskus
• füüsilise koormuse ja rutiini taluvus, tähelepanelikkus, suhtlemisvalmidus, ausus, kohusetundlikkus

Kasuks tuleb
• vene keele oskus

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd arenevas ettevõttes, stabiilset töösuhet, nüüdisaegset töökeskkonda, võimalust osaleda uue Sisustuskaubamaja käivitamise protsessis.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2007
Kuulutus sisestati:
22. august 2007

Sisustuskaubamaja AS rajab Pärnusse Papiniidu Ärikeskusse uudse ja omanäolise kontseptsiooniga kaubamaja, kus eelkõige on panustatud ostja mugavusele ja kõrgendatud teenindustasemele.
Pakume rikkalikus valikus kaupu nõudliku maitsega sisustushuvilisele nii tuppa kui õue, kontorisse ja suvilasse. Avaras kaupluses leidub palju huvitavat neile, kes parasjagu kodu kujundamise, või uute sisustusideede otsimisega tegelevad. Külastajaid ootavad positiivsed üllatused, meilt saab kaasa hea tuju pikas ajaks. Pakume kingi-ideid ja soovitusi erinevateks elujuhtumiteks.