Tööpakkumise number

574649

Kaupmees & Ko AS Saalitöötaja Pärnu

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:
• kaupade korrektne väljapanek (sh eritemperatuuriga ruumides: jahekamber, sügavkülm)
• kaupade pideva saadavuse tagamine müügisaalis
• inventuurides osalemine
• taara vastuvõtmine ja ladustamine
• lao- ja müügisaali piirkonna korrashoiu tagamine
• vajadusel komplekteerimine, kaupade vastuvõtmine

Nõudmised kandidaadile

Võta ühendust, kui oled:
• abivalmis meeskonnaliige
• täpne ja kiire
• hea füüsilise vastupidavusega raskuste teisaldamisel
• valmis töötama graafiku alusel

Omalt poolt pakume professionaalset ja toetavat meeskonda, kaasaegseid töötingimusi, stabiilsust, ettevõttes kehtivaid soodustusi.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

KAUPMEES & KO AS

AS Kaupmees & KO on Eesti juhtiv hulgikaubandusgrupp, kuhu kuulub seitse Cash & Carry tüüpi kauplus-ladu üle Eesti ning keskladu Tallinnas. Meie kliendid hindavad firma laia tootevalikut ning professionaalset suhtumist oma partneritesse.

Vaatan ettevõtte profiili