Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #626655

Saalitöötaja Lasnamäele

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saalitöötaja peamised tööülesanded:

  • kaupade toimetamine laost müügisaali
  • kaupade pideva saadavuse ja korrektse väljapaneku tagamine müügisaalis
  • inventuurides osalemine
  • taara vastuvõtmine ja ladustamine
  • lao- ja müügisaalipiirkonna korrashoiu tagamine
  • vajadusel komplekteerimine, kaupade vastuvõtmine

Nõudmised kandidaadile

Võta ühendust, kui oled:

  • abivalmis meeskonnaliige
  • täpne ja kiire
  • hea füüsilise vastupidavusega raskuste teisaldamisel
  • valmis töötama graafiku alusel
Kaupluse lahtioleku ajad on järgmised:
- töönädalal 7:00 – 19:00;
- nädalavahetusel 8:00 – 16:00

Omalt poolt pakume professionaalset ja toetavat meeskonda, kaasaegseid töötingimusi, stabiilsust, ettevõttes kehtivaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#626655

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2019
Kuulutus sisestati:
8. november 2019

AS Kaupmees & KO on Eesti juhtiv hulgikaubandusgrupp, kuhu kuulub seitse Cash & Carry tüüpi kauplus-ladu üle Eesti ning keskladu Tallinnas. Meie kliendid hindavad firma laia tootevalikut ning professionaalset suhtumist oma partneritesse.

Vaata rohkem