Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217004

Saaliteenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tervise Paradiis kutsub tööle saaliteenindaja, kelle peamiseks tööülesandeks on klientide kõrgetasemeline teenindamine buffet restoranis.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

  • vähemalt 18 aastane;
  • väga hea suhtlemisoskusega;
  • eesti, soome, inglise ja vene keele oskusega suhtlustasandil;
  • vähemalt keskharidusega.

Ettevõte pakub

Meie poolt:

  • ettevõtte soodustused;
  • töö graafiku alusel;
  • arenemisvõimalus.

Tööpakkumise number
#217004

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2011

Tervise Paradiis on 2004.a. Pärnu rannarajoonis avatud 4-tärni spaa-hotell & veekeskus. Ettevõtte missiooniks on suunata inimesi väärtustama tervist. Visiooniks on olla tuntud ja tunnustatud spaa-traditsioonide kandja ja edasiarendaja Läänemere regioonis ning eelistatuim tervisliku puhkuse veetmise sihtkoht Eestis.

Vaata rohkem