Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288378

Saaliteenindaja (Mustakivi Rimi hüpermarket)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 9. oktoober 2012
Kuulutus aegub:22. oktoober 2012

Töö kirjeldus

  • Kaupade väljapanek müügisaalis (piim ja piimatooted, puu- ja juurvili, joogid)
  • Klientide oskuslik ja viisakas teenindamine müügisaalis

Ootused kandidaadile

  • Vanus vähemalt 18 eluaastat
  • Valmidus füüsiliseks tööks
  • Meeldiv ja avatud suhtleja
  • Eesti keele kesktase kõnes

Ettevõte pakub

  • Tööalast väljaõpet
  • Häid töötingimusi
  • Firmapoliitikast lähtuvaid soodustusi ja toetusi

Lisainfo

  • Töö asukoht: MUSTAKIVI Rimi hüpermarket (Mustakivi tee 13)

* * * Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#288378

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2012

Rimi Eesti Food AS on üks Eesti juhtivatest toidukaupade müügiga tegelevatest jaekaubandusettevõtetest, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il suur ja kaasaegne keskköök. Meil on 82 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele

Vaata rohkem