Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142925

Saaliteenindaja Mercado restoranikompleksi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide teenindamine
  • töö kassas ja saalis

Ootused kandidaadile

  • eesti, inglise keele oskus
  • tähelepanelikkus, teenindusvalmidus, kohusetundlikkus

  • töötamiskogemust ainulaadse kontseptsiooniga toitlustuskompleksis
  • paindlikku tööaega (sobib ka kooli kõrvalt)
  • ohtralt enesetäiendamise ja koolitusvõimalusi
  • töötasu täistööajaga 6200-8800 kätte
  • omapere soodustusi

Tööpakkumise number
#142925

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika (töö on vahetustega)
Brutopalk: 8000 - 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
3. märts 2008

OÜ Bellavista Grupp on toitlustusettevõtete kett, kuhu kuuluvad kõrgetasemelise toiduvaliku ja professionaalse teeninduse poolest tuntud restoran Vertigo, kohvikud Bestseller ja Boulangerie, Vertigo Catering ja restoranikompleks Mercado.

Otsime kreatiivseid, teotahtelisi ja positiivseid inimesi, kes soovivad osaleda Suurima Toitlustusettevõtte meeskonna loomisel.

Vaata rohkem